• Kategorie
  • Szukaj
  • Artykuły papiernicze

Oferta artykułów papierniczych, jaką przygotowaliśmy w sklepie Twojezakupy24.pl obejmuje różnorodne formy i rodzaje wyrobów z papieru czy kartonu. Proponujemy szeroką gamę produktów, które można wykorzystać w domu, szkole na uczelni lub w pracy. Pomimo wszechobecnej elektroniki, artykuły papiernicze mają się świetnie, bo nie tylko pozwalają lepiej się zorganizować i zaplanować swoje zadania, ale też ubarwić codzienność i to dosłownie. Kolorowe, wzorzyste, eleganckie, ozdobne czy w wersji eko, cienkie lub grube – artykuły papiernicze czekają na Ciebie właśnie w tym dziale!

Nauka, praca i zabawa, czyli artykuły papiernicze na każdą okazję

Wycinanki i wyklejanki? Czemu nie! U nas znajdziesz wielobarwny i wzorzysty papier ozdobny do scrapbookingu czy oklejania pudełek, a także zeszyty z papierem kolorowym idealne dla dzieci. Proponujemy też multi kolorową tekturę falistą do prac ręcznych, wykonywania ozdób i okazjonalnych dekoracji. Dla miłośników origami przygotowaliśmy małe i duże zestawy papieru w różnych rozmiarach i odcieniach. Z kolei uczniowie, studenci, kursanci i miłośnicy wiedzy wszelakiej, kupią u nas różnego rodzaju notatniki, zeszyty, bruliony czy bloki. W ofercie są też praktyczne karteczki samoprzylepne, które pozwolą zaznaczyć ważne fragmenty w książce albo zostawić ważną wiadomość na lodówce.

Z naszym papierem przygotujesz też eleganckie zaproszenia, wizytówki, zawieszki czy winietki, bo proponujemy materiały o różnej gramaturze. Jeśli więc prowadzisz firmę oferującą takie wyroby, koniecznie zajrzyj na naszą stronę.

Artykuły biurowe papiernicze

W ofercie posiadamy kalendarze, planery i artykuły papiernicze do biura. Wśród nich znajdują się połączone arkusze samokopiujące do drukarek igłowych, etykiety samoprzylepne, biały i kolorowy papier ksero A4 i A3 o różnej gramaturze czy wysokiej jakości papier fotograficzny. Przygotowaliśmy także praktyczne teczki z gumką i koperty foliowe na suwak, w których przechowasz dokumenty, bez obaw o ich uszkodzenie lub zaplamienie. Polecamy pojemne, kartonowe teczki na zatrzask, ze specjalną rączką do noszenia, które przydadzą się w różnej sytuacji. W ofercie są także teczki na akta osobowe, bindowane lub klejone. U nas kupisz również eleganckie, twarde oprawy certyfikatów, listów gratulacyjnych i podziękowań.

Artykuły biurowe papiernicze to także elegancki, gruby papier idealny na dyplomy czy zaświadczenia. Sprawdzi się w przedszkolach, szkołach czy w placówkach, gdzie odbywają się różnego rodzaju kursy, szkolenia lub warsztaty i stosuje się tego typu druki. W ofercie posiadamy również kartony odpowiednie zarówno do druku menu w restauracji czy kawiarni, jak i do wykorzystania w biurowej korespondencji.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą artykułów papierniczych. Tutaj kupisz wszystko w jednym miejscu, za przesyłkę zapłacisz tylko raz, a materiały wykorzystasz zarówno w domu, jak i w firmie.