• Kategorie
  • Szukaj
  • Płyny do mebli i mycia podłogi

Jeśli nie dysponujesz odpowiednim wyposażeniem, sprzątanie domu może okazać się nie lada wysiłkiem, który wyrwie Ci z życia znacznie więcej czasu, niż faktycznie powinien. Chemia do mebli i podłóg, którą znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu internetowego, pomoże Ci utrzymać należytą czystość w mieszkaniu bez przesadnych komplikacji. Nasze płyny, spraye i nabłyszczacze to wydajne i skuteczne produkty od uznanych producentów. Stawiamy na artykuły popularnych marek wybieranych przez miliony konsumentów — to stanowi dla nas największą gwarancję jakości.

Meble i podłogi — chemia gospodarcza

Co czeka na Ciebie wśród naszych propozycji? W tym momencie warto skupić się na podstawach — znajdziesz tutaj całą gamę środków do mycia podłóg. Począwszy od uniwersalnych płynów, które sprawdzą się doskonale na każdym rodzaju posadzki, aż po preparaty opracowane z myślą o konkretnych materiałach, jak drewno i panele, glazura i terakota, kamień naturalny, a nawet PVC. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również środków do nabłyszczania podłóg, a także chemii konserwującej, jak choćby preparaty pozostawiającą ochronną powłokę silikonową. Po drugiej stronie spektrum znajdują się natomiast zmywacze, które taką warstwę usuwają.

Nasza oferta to również codzienna oraz specjalistyczna chemia do mebli. Tutaj na pierwszy plan wysuwają się płyny, emulsje i aerozole do czyszczenia powierzchni drewnianych i skórzanych. Dobrym sposobem na pielęgnacji wyposażenia domowego jest natomiast stosowanie produktów działających przeciw kurzowi. To jednak nie wszystko! W tej sekcji naszego sklepu internetowego znajdziesz również środki do prania dywanów, wykładzin i tapicerek — w tym mydło marsylskie, całą gamę odplamiaczy i wywabiaczy zabrudzeń, a także pieniące się szampony.

Chemia do mebli i podłóg — poznaj naszą ofertę!

To oczywiście tylko niektóre z produktów chemii gospodarczej, jakie czekają na Ciebie w ramach tej sekcji — warto wspomnieć jeszcze o ściereczkach nasączanych środkami do czyszczenia i pielęgnacji mebli. Jeśli czyste podłogi to coś, na czym Ci zależy — sprawdź naszą ofertę już teraz! Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.