• Zwroty i Reklamacje TwojeZakupy24. Znajdziesz tu wszystkie informacje odnośnie zwrotów i reklamacji produktów!

ZWROT TOWARU

Aby przeprowadzić \zwrot towaru należy najpierw wypełnić Formularz zwrotu towaru.
link do nadania zwrotów: https://furgonetka.pl/zwroty/c8848152-5b13-44af-9358-e4b45df79f59
Na nasz koszt realizujemy zwroty nadane przez paczkoamty Inpost
Produkty mogą być zwrócone w ciągu 14 dni od ich otrzymania. Produkty nie mogą nosić śladów użytkowania i muszą być kompletne. Do zwracanych towarów prosimy dołączyć dowód zakupu i wysłać pod adres : 19-400 Olecko, Al. Lipowe 1c.

REKAMACJA TOWARU

Reklamacje

Zakupione produkty można reklamować w ciągu 2 lat od zakupu (otrzymania towaru) na podstawie gwarancji lub rękojmi.

Zgłoszenia reklamacyjne  z opisem problemu proszę wysyłać przez pocztę e-mail na adresy: zamowienia@twojezakupy24.pl .  Na zgłoszenia będziemy reagować jak najszybciej  tak aby nie przekroczyć ustawowych 14 dni na załatwienie reklamacji. Reklamację rozpatrujemy stosując się do obowiązujących przepisów prawa zgodnie z którymi możliwe są: naprawa, wymiana, obniżenie ceny lub odstąpienie od umowy.

Wymiana i odbiór produktów wadliwych i uszkodzonych odbywa się na nasz koszt, prosimy o kontakt z naszym biurem w celu uzgodnienia sposobu odbioru i dostarczenia produktu do serwisu.

Jeśli produkt posiada gwarancję producenta zalecamy aby zgłaszać się bezpośrednio do autoryzowanych punktów serwisowych danego producenta ponieważ znacznie skraca i upraszcza to procedurę reklamacji. Lista punktów serwisowych podana jest w karcie gwarancyjnej lub na stronach internetowych producentów.