• Informacje o firmie Impuls - Właścicielach strony TwojeZakupy24! Centrum Handlowe IMPULS to ponad 1000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej!

Centrum Handlowe IMPULS to ponad 1000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Posiadamy ogromny wybór najlepszych artykułów w atrakcyjnych cenach.

Nasz Klient ma możliwość wyboru spośród szerokiego asortymentu działów: chemia gospodarcza i profesjonalna, artykuły gospodarstwa domowego, biurowe i szkolne, dział kosmetyczny oraz akcesoria komputerowe. Wśród nich znajduje się wiele produktów polskich producentów.

Dział artykułów gospodarstwa domowego.
Przyciąga bogatą ofertą naczyń, akcesoriów kuchennych, sztućców, kubków i szklanek, a także wiader, misek, koszy, mopów i mioteł, worków na śmieci, urządzeń elektronicznych, ręczników papierowych i artykułów dekoracyjnych. W sprzedaży dostępne są także różnego rodzaju torebki oraz opakowania jednorazowe stosowane w gastronomii.

Dział chemii domowej i profesjonalnej.
Dział w którym znajdziemy m.in. proszki i płyny do prania, środki do płukania, płyny do mycia podłóg, ścian, okien i szyb oraz innych powierzchni, odświeżacze powietrza, płyny do mycia naczyń, a także materiały eksploatacyjne do zmywarek. Posiadamy też linię środków chemii niemieckiej oraz chemii ekologicznej.

Dział kosmetyczny.
Przyciąga ogromną ilością najróżniejszych balsamów i kremów do ciała i twarzy, dezodorantów i wód perfumowanych, pianek i żeli do golenia, akcesoriów do kąpieli, mydeł w kostkach i w płynie oraz past i płynów do zębów. Mamy także szeroki asortyment kosmetyków przenzaczonych dla osób o skórze wrażliwej oraz dla dzieci.

Dział biurowo-szkolny
 Znajdą Państwo wszystko, czego potrzebujecie na co dzień. Bloki, zeszyty, kredki, farby, mazaki, długopisy i pióra, teczki, aktówki, segregatory, zszywacze i dziurkacze, papier ksero - te artykuły znajdują się w stałej sprzedaży. Dodatkowo posiadamy także szeroki wybór druków i formularzy.